בדיקת מיקום בגוגל

כל בעל עסק מעוניין להיות מעודכן לאורך כל הזמן מהו המיקום שלו במנוע החיפוש של Google וכיצד ניתן לשפר את המיקומים האורגניים שלו. הטעות הגדולה של מרבית בעלי העסקים, אשר מקבלים שירות מחברות קידום אתרים, היא חיפוש הביטויים דרך המחשב/הנייד שלהם מבלי להיכנס למצב גלישה ב”הסתר”. ישנו מושג הנקרא Cookies שלמעשה “זוכר את החיפושים האחרונים” ואת אתרי האינטרנט בהם אנו מבקרים ונותן להם עדיפות על פני אתרי האינטרנט השונים בחיפוש הביטויים השונים – מה עושים?

הדרך הארוכה והמתישה היא להיכנס למצב של “גלישה בסתר” ולחפש את אתר האינטרנט שלכם במילות מפתח שונות. (זהירות: זה עלול להיות מפרך).

הדרך הריאלית היא לגלוש באתר האינטרנט של Quanet, להזין את מילות המפתח השונות במנוע ולקבל דו”ח מסודר של מיקומי אתר האינטרנט שלכם במילות המפתח השונות.

מיקום בגוגל

רוצים לדעת את מיקום אתרכם בגוגל? לדעת האם האתר מתקדם? האם בכלל ניתן למצוא אתכם?

הזינו מטה את פרטי אתרכם ומצאו את מיקומכם בגוגל.

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? לחצו כאן

[kwposchecker]

מצאתי את המיקום שלי – מה עוד עליי לבדוק?

בעלי עסקים רבים, שמחים לראות שהם ממוקמים במקומות הראשונים בשאילתות חיפוש שונות, אך למעשה, אינם יודעים “כמה אנשים מחפשים את הביטויים הללו בכל חודש”. תסכימו אתנו שבמידה והנכם מופיעים במקום הראשון במיקום “וטרינר באזור קריית אונו” אך מעטים האנשים שמחפשים את ביטוי זה אם בכלל, הדבר לא יוביל אליכם לקוחות.

אז מה עושים?

אנו ב-Quanet מאמינים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו השונים ובכל תהליך קידום אורגני אנו עורכים אפיון מדויק ומציגים בפני לקוחותינו את הביטויים השונים עליהם אנו ממליצים להתחרות (בהתאם לסוג ומיקום העסק) ואת כמות החיפושים לכל ביטוי, כך, שתופיעו במקומות הראשונים בביטויים ה”מחופשים” ביותר בקרב הקהל הישראלי.

לא מרוצה מהמיקום שלך? בוא נתחיל לעבוד...

בדקתם את המיקום שלכם בגוגל וחשכו עיניכם? אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולקבל ייעוץ ראשוני חינם והדרכה לגבי סדר הפעולות השונות.

אנו מומחים בקידום אורגני במנועי חיפוש וביצוע אופטימיזציה! הניסיון, המקצועיות, הידע הטכני והכתיבה המקצועית, יובילו את אתר האינטרנט שלכם למקומות הראשונים במילות המפתח הרלוונטיות שעשויות להוביל אליכם לקוחות פוטנציאליים.
השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר באתר האינטרנט או התקשרו והחלו לעלות במיקומים.