בניית דף נחיתה

מהו דף נחיתה ?

כעיקרון, דף נחיתה הוא כל דף אינטרנט וזאת מכיוון שהגולש יכול להגיע או “לנחות” על כל מיני דפים באתר. יחד עם זאת, כאשר דנים בדפי נחיתה בתחום השיווק והפרסום, יותר מקובל להתייחס אל דף נחיתה כעל דף אינטרנט עצמאי אשר נבדל מהאתר הראשי שלכם מכיוון שהוא תוכנן עבור מטרה ממוקדת אחת.
דפי נחיתה, בין היתר, משמשים כדי לאסוף נתוני משתמשים, כגון שם, טלפון וכתובת דואר אלקטרוני. באמצעות דפי נחיתה ניתן לאסוף מידע שיאפשר לכם לשווק מידע ללקוחות פוטנציאלים (מבצעים, השקת מוצרים חדשים וכדומה).
בקווה נט, מתמחים בבניית דפי נחיתה שיהיו אטרקטיביים, זמינים, יסייעו וידריכו את המבקרים שלכם אל עבר ביצוע פעולת ההתקשרות עמכם.

יותר מ-60% מהפניות כיום מתבצעות דרך המובייל ומשנה לשנה, גולשים הופכים לפחות סבלניים ומעוניינים לקבל כמה שיותר פרטים, בכמה שפחות זמן. במרבית התחומים, גולשים מעדיפים לדבר עם נציג ולקבל פרטים מאשר לקרוא על המסלולים השונים באינטרנט, ולכן, בניית דפי נחיתה עשויה לשמש אתכם בצורה הטובה ביותר לקמפיינים הפרסומיים שלכם.

מחקרים שונים הציגו כי לגולש לוקח 3 שניות להחליט האם הוא נשאר בדף ומשאיר פרטי התקשרות. העיצוב, ההתאמה למכשירים הניידים, התוכן הקריאטיבי והנגישות של עמודי הנחיתה עשויה לשפר לכם את אחוזי ההמרה ולהוביל אליכם כמות גדולה של פניות.

בניית דפי נחיתה – על מה צריך להקפיד?

  1. התאמה למובייל – הפרמטר החשוב ביותר הוא התאמת עמוד הנחיתה למכשירים ניידים. כפי שהזכרנו, יותר מ-60% מהתנועה באינטרנט מתבצעת דרך מכשירים ניידים, ולכן, עליכם לוודא שעמוד הנחיתה מותאם למכשירים סלולריים.
  2. תוכן קצר, ענייני וקולע – אחד הדברים שמאפיינים את הפעילות הממומנת ברשת האינטרנט היא העבודה עם דפי נחיתה. התוכן והקריאייטיב משפיע על אחוזי ההמרה בעמוד הנחיתה.
  3. ערכו AB-Testing על עמודי הנחיתה – על מנת לוודא שאחוזי ההמרה שלכם גבוהים במיוחד, מומלץ לערוך ניסיונות על מספר עמודי נחיתה.
  4. עיצוב ייחודי ומותאם לקהל היעד – ככל שהעיצוב מתבסס על אפיון מדויק יותר ופונה בצורה
  5. תיבה שיווקית והנעה לפעולה.
  6. טופס קבלת לידים (פרטי התקשרות) ומספר טלפון.

עמוד נחיתה מנצח !!!

על מנת שעמוד הנחיתה יהיה אפקטיבי ורווחי עבורכם, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולקבל שיחת ייעוץ חינם בה נציג בפניכם את כלל הפרמטרים החשובים שחייבים להיות בעמודי הנחיתה שלכם.
אנו מתמחים בבניית דפי נחיתה ייעודיים שנבנים באמצעות עיצוב, תוכן קריאטיבי וכתיבה שיווקית ומובילים לאחוזי המרה גבוהים במיוחד. הראיה השיווקית המשולבת עם טכניקת המכירה והניסיון הרב בעיצוב חוויית משתמש מרכיב את הנוסחה המנצחת לקבלת לידים של לקוחות.
מוזמנים לצפות באתר האינטרנט שלנו בדוגמאות השונות ובתיק העבודות שהכנו ללקוחותינו. אפיון, עיצוב חוויית משתמש, שילוב תוכן שיווקי ומכירתי והתאמת העמוד למכשירים הניידים ולקהלי המטרה יובילו אליכם לקוחות!