בניית חנות וירטואליות

כאשר התחרות בחוץ גדולה, אם לעסק שלכם אין אתר- חנות וירטואלית הבנויה במקצועיות ומעוצבת בדרך אטרקטיבית ומסקרנת, אתם עשויים לאבד הרבה לקוחות פוטנציאליים למתחרים אחרים!
בין אם אתם מקימים חנות וירטואלית חדשה או אם אתם רוצה לשפר/”לשפץ” חנות קיימת, אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכל שלב של הדרך. עם מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה ומתכנתים מקצועיים, צוות המומחים שלנו ישתמשו בפרקטיקות הטובות ביותר בתעשייה על מנת לספק לכם חנות וירטואלית אשר תתפקד ותראה נהדר כדי לעודד ולהגדיל מכירות.
מזה מספר שנים שרכישה באתרי מסחר אלקטרוניים ובחנויות ווירטואליות הפכה לחלק מהשגרה בחייהם של הגולשים ברשת. על פי סקר שנערך בשנה האחרונה בקרב גולשים ישראלים נמצא שכמעט 90% מהישראלים רכשו לפחות פעם אחת באינטרנט במהלך השנה האחרונה והצפי הוא שמדי שנה היקף המכירות באינטרנט יגדל.
בניית חנות ווירטואלית תאפשר לכם למכור את המוצרים שלכם ישירות מאתר האינטרנט ולשלוח את המוצרים השונים ללקוחות. באמצעות אתר מרשים המציג את המוצרים השונים ופירוט עליהם ומערכת סליקה מובנית באתר תוכל לנהל את העסק שלכם.

היתרונות בחנות ווירטואלית?

 1. “רבים צופים שסך המכירות בחנויות הווירטואליות הולך לעקוף את החנויות בקניונים” – כבר היום ישנן חנויות מסחר מובילות שהיקף המכירות בהן עצום.
 2. אפשרות למכור את המוצרים בכל רחבי הארץ ורחבי העולם.
בניית חנות ווירטואלית מאפשרת לכם למכור את המוצרים שלכם ישירות דרך רשת האינטרנט לאוכלוסייה בארץ ובעולם והפוטנציאל הטמון בחנות אינטרנטית הוא גבוהה במיוחד.
 3. “ללא שכירות והוצאות מיותרות”.
אם משווים את העלויות וההוצאות של עסק פעיל פיזית לעומת חנות ווירטואלית, ניתן להבין את הרווח העצום והפוטנציאל הטמון בחנויות ווירטואליות, כאשר ההוצאות נעות סביב עלויות האחסון והשיווק בלבד.

כמה נתונים שלא ידעתם על חנויות ווירטואליות:

  • ממשק משתמש UI וחווית משתמש UX משפיעים באופן ישיר על היקף המכירות בחנויות ווירטואליות, ולכן, העיצוב של החנות הווירטואלית צריך להתבסס על אפיון מקצועי של הצרכים וקהלי המטרה אליהם פונים.
  • ישראל מדורגת במקום השלישי במדינות מבחינת תרבות רכישה באינטרנט.
  • משנה לשנה הקניות של הישראלים ברשת האינטרנט עוברות לחנויות ווירטואליות ישראליות.
  • Paypal מעריכה את היקף הקניות של הישראלים בשנת 2015 בסכום של כ-9.3 מיליארד שקל, עלייה של 19% לעומת השנה הקודמת.
  • הצפי הוא שבשנת 2016 היקף המכירות דרך האינטרנט של הישראלים יגדל ב-17% ויעמוד על יותר מ-10 מיליארד שקלים.

יש לכם מוצרים? למה אתם מחכים?

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולקבל מידע מקצועי וייעוץ מקיף על בניית חנות ווירטואלית. אנו מתמחים בעיצוב חוויית משתמש וממשק ידידותי ומומחים בהגדלת אחוזי המכירה באתרים – פנו אלינו כבר עכשיו למידע נוסף.