חוויית משתמש

תכנון ועיצוב חווית משתמש למערכות מורכבות

חוויות המשתמש אתרי אינטרנט, אפליקציות Web & Mobile על מנת להבטיח שהמותג שלכם חזק ואיכותי וכי קהל הגולשים שלכם מנוהל בצורה חכמה ונכונה, נוכחות האתר שלכם ברחבי האינטרנט חייבת להיות בעלת חוויית משתמש חזקה (UX).

חוויית משתמש משפיעה על האינטראקציה של הלקוחות עם האתר שלכם ועל הרושם שהם יקבלו על החברה שלכם.

איך תוכל לשפר את חוויות המשתמש באתר שלך?

חישבו על הנתון הבא: 88% מהצרכנים באינטרנט לא יחזרו לאתר שחווית המשתמש בו לא הייתה נעימה.
כפי שניתן לראות, UX חלש יכול לפגוע במותג שלך. לשוניות וקטגוריות חסרי טעם? אתרים שלא ידידותיים לשימוש ממכשירים ניידים? תקלות קטנות לכאורה, בין היתר, יכולות להרוס את חווית המשתמש למבקרים ובעצם להרוס את הסיכוי להפיכתם ללקוחות חוזרים ופוטנציאלים.
לנו בקווה נט יש את הידע והניסיון לעזור לכם לתקן ולשפר אפילו את הפרט הקטן ביותר ולהפוך את חווית המשתמש באתרכם לאיכותית ובלתי נשכחת.

חוויית משתמש UX

חווית משתמש User Experience היא בין התחומים החשובים ביותר שעל כל בעל עסק להכיר. בימינו, למגוון רחב של חברות יש אתרי אינטרנט, אך בעלי עסקים רבים אינם מקבלים פניות מגולשים למרות הביקורים הרבים באתר האינטרנט שלהם. חוויית משתמש UX מגדילה את אחוזי ההמרה שלכם וכמות הפניות דרך אתר האינטרנט או עמודי הנחיתה בצורה משמעותית ולמעשה “מנגישה” אותו לגולשים בצורה המתאימה ביותר לקהל היעד שלכם.

חוויית משתמש UX – למה דווקא אנחנו?

חברת Quanet מומחית בעיצוב חוויית משתמש UX והטמעת העיצוב על גבי אתרי אינטרנט. למעלה מ-15 שנים של ניסיון, שבמהלכן אנו חושבים, מנתחים ויוצרים חוויית משתמש למותגים הגדולים ביותר בשוק.
עם השנים, עולם חוויית המשתמש עבר לקדמת הבמה בכל הנוגע לחשיבותו בהצלחה ובהיתכנות של מיזמים עסקיים ומערכות אינטראקטיביות לחדירה לשוק. וכעת, נסו לחשוב בעצמכם מדוע כל כך נמשכתם ל-iPhone ולא לשאר הטלפונים שקדמו לו?

מהן המטרות של חווית המשתמש?

חוויית המשתמש צריכה לענות על מגוון שאלות שבאמצעותו ניתן להתאים את הממשק המתאים וליצור חוויה בפני הלקוח. מחקרים הציגו שלגולש ממוצע לוקח כ-3 שניות לצפות בדף מסוים בהחלטתו האם להישאר בעמוד או לעבור לאתר אחר.
כחלק מהתהליך עליכם להבין את המטרות של הממשק, לקבוע יעדים ומדדים להצלחתו, להגדיר בצורה מפורטת את קהלי היעד השונים ולהחליט אילו רכיבים הממשק יכיל.
חברת Quanet בעלת ניסיון רב באפיון ועיצוב חוויית משתמש ובפיתוח הממשק עד להצגת המוצר בפני הלקוחות. אנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו לגבי אפיון ופיתוח הממשק שיהפוך את המוצר שלכם לשונה, ייחודי וממכר בפני הלקוחות.
צרו אתנו קשר לשיחת ייעוץ בנוגע לעיצוב חוויית המשתמש של המוצר שלכם.

 

תהליך העבודה:

אפיון ומחקר מקיף של המשתמשים במטרה להבין ונתח את סביבת הלקוח.
הגדרת מבנה המערכת וניהול המידע.
בניית Wireframe והגדרת פקדים וארגז כלים טכנולוגי שבו נעזר בתהליך.
עיצוב והטמעה של ממשק גרפי מותאם לצרכי הלקוחות.
בחירת המערכת המתאימה ביותר (HTML, CSS ועוד).
ביצוע AB-Testing על מגוון מודלים ובחינת המודלים השונים בקרב קהלים.
פיקוח וליווי צוותי הבנייה והקפדה על דרישות הלקוח.