5 דרכים ליצור תנועה באתר עלות נמוכה

5 דרכים ליצור תנועה באתר עלות נמוכה

יש כלל חזקה ומהר אחד שהניב הכנסות עבור אתר האינטרנט שלך: A קבועה של זרימת תנועה באתר. אם אף אחד לא מגיע לאתר שלך, הוא בקושי bares הזדמנות ליצירת הכנסה. אתרים רבים ניסו ונכשלו בכך, ואת התוצאות הללו על פטירתו אתרים. זה לוקח כסף כדי לשמור על אתר לייצור הכנסה; זה גם לוקח כסף כדי להרוויח כסף.

אבל, זה doesnít לקחת כל האוסף הזה של מזומנים על מנת ליצור תנועה באתר עבור האתר שלך.

פעם תוהה איך אתרי להיט גדול לנהוג העליון תנועה באתר שלהם? רובם מוציאים טונות של כסף כדי להצעיד את התנועה לאתרים שלהם, להשקיע מסעות פרסום רבים וצורות שונות של תוכניות שיווק gimmickries. כל זה כדאי כי, ובכן, הם מה שהם עכשיו, השתכרות גבוהה, אתרי מכה גדולים.

אתה לא חייב לעשות את זה אם אתה לא באמת צריך את המשאבים שלהם. ישנן דרכים רבות כדי ליצור תנועה באתר עלות נמוכה מבלי להוציא את מה שאתה לא צריך או לא יכול להרשות לעצמו. אנשים רבים נטו על שיטות עלות גבוהות יש בסופו של דבר לאבד את החולצה מעליו.

הנה אני מציג בפניכם את חמשת דרכים למעלה כדי ליצור תנועה באתר עלות נמוכה שיכול לעזור לאתר שלך הרבה. גם אם אתה מקבל רק אחוז קטן של מבקרים מוצלחים על מנת לקוח יחס זה עדיין עובד במיוחד אם אתה מקבל מספר גבוה של תנועה באתר.

החלפת קישורים

זוהי שיטה בטוחה ומוכחת. לעתים רחוקות היית רואה אתר שבו אין קישור לאתר אחר. מנהלי אתרים רבים מוכנים להחליף קישורים אחד עם השני כדי שיוכלו לייצר יותר מודעות ציבוריות על האתרים שלהם. אתה ¯ ll בקרוב לראות ולהרגיש את התגברות פתאומית של התנועה מגיע לאתר שלך מאתרים אחרים.

תנאי הכרחי בהחלפת קישורים עם אתרים אחרים הוא נתקל באותה גומחה או תוכן כמו האתר האחר. הם צריכים נושא משותף כך שיש המשכיות של מתן השירות והמידע מה שמעניין תנועת היעד שלך.

החלפת קישורים גם מגבירה את הסיכויים שלך לקבל דירוג גבוה בתוצאות מנוע חיפוש. היות וידוע כי מנועי חיפוש מדרג אתרים גבוהים שיש להם קישורים הקשורים לנושא נכנסים ויוצאים. עם מיקום טוב הדירוג של מנועי החיפוש, תוכלו לייצר יותר תנועה באתר האינטרנט שלך ללא עלויות גבוהות.

תנועה שערים

זה כמו להחלפת קישורים אך ברמה גבוהה יותר שונה. זה עלול לעלות קצת יותר להחלפה או מסחר קישורים אבל יכול להיות זול יותר, כי אתה מקבל כדי להרוויח נקודות זכות. אתה יכול להשתמש בנקודות אלה בעת צפייה אחרת תנועה, תוך כדי להרוויח נקודות זכות כאשר מישהו רואה את שלך.

שירותי Exchange התנועה הם הצפייה של anotherís אתר או דף. הדבר נעשה להיפך שבו אתר יכול להשתמש התוכן באתרים שלך אז אתה יכול לאתר שלו או שלה. שניכם נהנים כל מאמצים אחרים כדי ליצור תנועה. המבקרים באתרים האחרים יכולים ללכת לדפים שלך לדעת יותר על האתר שלך כמו גם שלהם. שוב בתודעה הציבורית של קיום האתרים שלך היא שפר.

כתוב ושלח מאמרים

ישנם e-zines רב ואנציקלופדיות מקוונות באינטרנט המספק מקום פנוי עבור מאמרים שיוגשו. אם אתה רוצה לחסוך בעלויות, אתה יכול לעשות את המאמרים בעצמך. ישנם סופרים עצמאיים רבים שמוכנים לכתוב לך תמורת תשלום קטן, אבל כדי לחסוך כסף, זה חכם לעשות את הכתבות האלה בעצמך.

כתיבת מאמרים כי הם נושאים יחד עם הנישה של האתר שלך. לכתוב משהו שיש לך מומחיות על כך שכאשר הם קוראים את זה, הם יכולים להרגיש את הידע שלך בנושא, ויהיה להוט להיכנס לאתר שלך. כתיבת מאמרים אשר מייצרים עצות והנחיות לנושא או נישה האתר שלך יש.

כלול תיבת משאב בסוף המאמר שלך זה יכול לקשר אותם לאתר שלך. כתוב קצת על עצמך ועל האתר שלך. אם אתה מספק אור, מידע עמוס מאמר מעניין, הם יגיעו לאתר שלך יותר.

הפוך עלון.

זה אולי נשמע כמו עבודה קשה בגלל כל המאמרים ייתכן שיהיה עליך להשתמש כדי לבנות עלון אלא להיפך, זה לא כל כך. יש סופרים רבים ואתרים שמוכנים לספק מאמרים בחינם, כל עוד הם יכולים לקבל את שמם על הידיעון. זה יספק גם פרסום חינם עבורם גם כן.

כמו הידיעון מקבל לעבור מסביב, תוכל להרחיב את המודעות הציבוריות שלך ולבנות רשימת opt-in שיכול לבקר באתר שלך באופן קבוע.

הצטרף קהילות ופורומים

זה רק דורש זמן ושום דבר שלך אחר. אתה יכול לחלוק את הידע והניסיון שלך עם קהילות מקוונות רבות, כמו גם אתר האינטרנט שלך. אתה יכול לקבל פרסום חינם כשאתה הולך בפורומים שיש באותו נושא או נישה עם האתר שלך.

שתף את שני הסנטים שלך ולתת להם לראות איך ידע שאתה עם הנושא. כפי שאתה לבנות את המוניטין שלך, אתה גם לבנות את המוניטין של האתר שלך, מה שהופך אותו עסק מכובד וישר שאפשר לפקוד מהימנים על ידי אנשים רבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *