מודעת פייסבוק אפקטיבית מה חשיבותה ?

פרסום-בפייסבוק

מודעת פייסבוק אפקטיבית מה חשיבותה ?

מודעת פייסבוק יכול להיות מאמץ מסובך וחמקמק. רוב בעלי העסקים מבינים כי מודעות פייסבוק אלו יכולים לשפר משמעותית ניראות המותג שלהם.

למרבה הצער, בשל התחרות הגוברת,מודעת פייסבוק הפכה לפלטפורמה מורכבת. הופעה בפייסבוק בצורה טבעית/ אורגנית כמעט ולא קיימת, במיוחד עבור עסקים שרק מתחילים. מסיבה זו, פרסום מודעות בפייסבוק הוא הכרחי עבור עסקים שמכוונים להצלחה.

תכונות חשובות למודעת פייסבוק

אז מה הן התכונות החשובות ביותר של מודעות פייסבוק? לפייסבוק יש הדרכה אינפורמטיבית שיכולה לעזור לכם להתחיל את התהליך, אבל הבאנו לכם מספר תכונות חשובות ושיטות עבודה שיווקיות שיכולות להועיל מאוד למסע הפרסום שלכם:

השתמשו בתמונות מקוריות ובאיכות גבוהה.

תמיד לכלול במודעה קריאה לפעולה.

פרסם מידע חשוב ראשון (כלומר: מכירות, מתנות, חדשות).

וודאו שהטקסט הוא קצר וקולע, אבל מוביל את המשתמשים ללחוץ על המודעה.

הכותרות הן חשובות, אבל התיאורים הם מה שהמשתמשים קוראים בעדכוני החדשות שלהם.

מודעת פייסבוק לפרסום חנות וירטואלית

לפני שיוצרים מודעת פרסום, סוחרים צריכים לשאול את עצמם שאלה חשובה זו: מה אני רוצה להשיג באמצעות המודעה שלי?
האם אני רוצה להפנות אנשים לאתר שלי?
האם אני רוצה אותם להוסיף אותם לרשימת התפוצה שלי?
האם  אני רוצה שהם ייתנו לייק לדף העסק שלי?
פייסבוק מציעה מגוון רחב של מטרות בעת יצירת מודעות, אבל העסקים צריכים להתמקד רק שתיים: מחוייבות ותנועה.

בעלי חנויות וירטואליות יכולים ליצור מודעות לקידום עמוד הפייסבוק שלהם. המטרה היא ליצור קהל גדול וממוקד שבאמצעות נתינת לייק לדף שלכם, מתחייב לקבלת עדכונים וחדשות מדף העסק שלכם ועל החנות שלכם. מודעות כאלו מומלצות לעסקים מתחילים בפייסבוק או לעסקים שלא הצליחו להגדיל את צמיחת הקהל שלהם.

בנוסף, בעלי חנויות וירטואליות יכולים גם ליצור מודעות שיקשרו לדף מסוים באתר האינטרנט שלהם. על ידי לחיצה על מודעות מסוג זה, משתמשים עוברים ישירות אל אתר העסק, אל עמוד ביצוע הרכישה. הפרסומות כוללות כפתורים בסגנון “קנה עכשיו”. כפתורים אלו משמשים להנעה לפעולה לקונה הפוטנציאלי. מודעות אלה יכולות לעזור להגדיל את התנועה לאתר החנות הוירטואלית ויכולות להיות מותאמות לסוגי מכירות שונים: סוף/תחילת עונה, חגים וכו’. לעזרה בבניית חנות וירטואלית ניתן לפנות אלינו.[