עיצוב אפליקציות

אפיון ועיצוב אפליקציות מובייל

הידעתם? כ-60% מנפח הגלישה באינטרנט מתבצע דרך מכשירים ניידים!
המכשירים הניידים מזה שנים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, ובשנתיים האחרונות נפח הגלישה דרך המכשירים הניידים גבר על נפח הגלישה דרך מחשבים וטאבלטים. כיום, אפליקציות למובייל הכרחיות לכל חברה גדולה המספקת שירותים ללקוחותיה ומדי שנה נבנות מאות אלפי אפליקציות, ביניהן, אפליקציות לעסקים, משחקים וסטארט-אפים המספקים פתרונות והגשת שירותים בצורה נוחה.

Quanet – מומחים באפיון ועיצוב אפליקציות מובייל

אנו מתמחים באפיון ועיצוב אפליקציות מובייל ובעלי ניסיון רב בעיצוב אפליקציות דינמיות המספקות ערך מוסף לגולשים. בשל המבחר הרחב של החברות המציעות את השירותים השונים, אפיון והתאמה של האפליקציה לקהל היעד ועיצוב חוויית המשתמש חשוב במיוחד.

פיתוח מובנה על בסיס אפיון קפדני של קהל יעד ועיצוב ממשק ותצוגה מותאמת לקהל היעד.
עיצוב אפליקציות באוריינטציה מכוונת קהל יעד תוך מתן דגש על בידול הממשקים השונים של המתחרים.
ppc - קמפיין |quanet
התאמת האפליקציות למכשירים על גבי המערכות iOS ו-Android.
אנו מספקים עיצוב ממשקים UI רספונסיביים המותאמים לאפליקציות לכלל מסכי המגע.
adwords-logo

השלבים בפיתוח אפליקציות מובייל

אפיון

תהליך האפיון הוא בין השלבים המהותיים ביותר, בו עלינו לרכז את מירב המידע ולהגדיר את המטרות האפליקציה, בידול מהמתחרים, יסודות הממשקים וכדומה. תהליך הפיתוח מאוחר יותר, יתבסס על הליך האפיון הראשוני.

עיצוב

לאחר שלב האפיון, יש ליצור גרסת עיצוב של האפליקציה. העיצוב של האפליקציה צריך להתבסס על האפיון ולהיות מותאם לקהלי המטרה אליהם אנו מכוונים.

פיתוח ממשק משתמש והטמעת העיצוב.

שלב הפיתוח “מוציא את האפליקציה לפועל”. המטרה היא להטמיע את העיצוב במערכות המותאמות.

ביצוע QA.

בדיקת תקלות, שיפורי מהירות ואבטחה וכו’.

צריכים מידע נוסף? התייעצו אתנו!

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר על מנת לקבל מידע מקצועי נוסף שיסייע לכם לקבל את ההחלטות השונות בנוגע לפיתוח המיזם שלכם. מוזמנים לקרוא מידע מקצועי באתר האינטרנט או ליצור אתנו קשר על מנת שנוכל לספק לכם מידע נוסף ולהתאים לכם את המסלול המותאם לצרכים שלכם. אנו מתמחים בעיצוב ופיתוח אפליקציות ותהליכי אפיון.

 

אפליקציה לנייד מתוכננת במיוחד לשימוש במכשירים ניידים. האפליקציות, מורדות על ידי הלקוחות באמצעות תוכנות שונות, כגון iTunes ו- Google Play ומותקנות במכשירים הניידים.

המומחים שלנו יעזרו לכם לאתר את הלקוחות הפוטנציאלים שלכם במקום שבו הם נמצאים בתדירות הגבוהה ביותר: בגלישה במכשירים הניידים שלהם. התאוצה הגדולה של השימוש במכשירים ניידים, העניקה לבעלי עסקים הזדמנות גדולה, להשתמש בפלטפורמת הכנסה חדשה. שיווק, פרסום, ומסחר באמצעות המכשירים הניידים, אנו נעזור לעסק שלכם להוביל ולבלוט גם שם.
למרות העובדות הברורות, משתמשי הסמארטפונים עדיין מתקשים לגלוש באתרים ולבצע משימות באמצעות המכשירים הניידים שלהם. חיסרון זה מהווה הזדמנות גדולה עבור בעלי עסקים ומפרסמים. על ידי בניית אפליקצייה מיוחדת למכשירים ניידים, אתם יכולים להפוך חיסרון של חברה אחרת לרווח של החברה שלכם.