עיצוב ובניית אתרים – הגורם להצלחה שיווקית!

עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים – הגורם להצלחה שיווקית!

סקר שנערך לאחרונה הראה שהחל מהרבעון האחרון של שנת 2012 עלה כי כאשר 250 בעלי חברות מבוססות התבקשו לדווח מהי הפעילות העיקרית שתרמה להצלחת שיווק חברתם, הם ענו כי…. עיצוב ובניית אתרים !

כן עסקים אלה אמרו כי מה שתרם להצלחת שיווק העסק שלהם היה התכנון המקצועי, הבנייה והעיצוב של אתר אינטרנט עסקי. פרסום ושיווק באינטרנט הגיע למקום ה-2 וקרוב מאוד, במקום ה- 3 הגיע השיווק ברשתות חברתיות כגון פייסבוק, גוגל וטוויטר. הנתונים לקוחים מ “דווח ההוצאה שיווק דיגיטלי ארה”ב 2013.”

עם התפתחותו המסחררת של האינטרנט בנייה ועיצוב אתר אינטרנט לעסק שלך מעולם לא היה חשוב יותר. קונים באינטרנט שנסקרו על ידי היועץ קאפ ג’מיני דרגו את אתרי האינטרנט כערוץ הדיגיטלי החשוב ביותר בכל שלב של תהליך רכישה. לא משנה מהי צורת השיווק ששימשה אותך עד כה, עיצוב ובניית אתרים הם חלק שיווקי בלתי נפרד עבור כל עסק.

תעשיית עיצוב ובניית אתרים מתקדמת ומתפתחת במהירות שיא. שינויים טכנולוגיים מתרחשים כל שנייה, שיטות חדשות לעשות דברים יותר טוב ויותר מהר נוצרות כל הזמן. גם אתרי עסקים קיימים לעתים קרובות צריכים לעבור שיפוץ ועיצוב אינטרנט מחדש בכל כמה שנים, ובמקרים מסוימים כל שנה. לכן, ברגע שמחליטים על בניית אתר חדש, חשוב שתבחרו חברה לעיצוב ובניית אתרים, בעלת ניסיון, כלים טכנולוגיים חדשניים וצוות מקצועי.

חברת QUANET מתמחת בעיצוב ובניית אתרים באמצעות הכלים הטכנולוגיים החדישים ביותר וצוות מקצועי שלא מפסיק להפתיע ולהתחדש. למידע נוסף על עיצוב ובניית אתרים לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *