פרסום באאוטבריין וטאבולה

פרסום באאוטבריין וטאבולה

כשאתם גולשים באחד מהפורטלים וקוראים חדשות, ככל הנראה נתקלתם
ב“אולי יעניין אותך גם” – האם ידעתם שמדובר בתוכן פרסומי?

אסטרטגיית שיווק באמצעות תוכן הפכה לטרנד החם ביותר בעולם השיווק ומאפשרת לבעלי עסקים להציג תוכן מקצועי בפני הגולשים שיוביל לפניות ומכירות של שירותים ומוצרים.

פרסום באאוטבריין ופרסום בטאבולה איך זה עובד?

הלקוחות והגולשים ברחבי הרשת מאסו מהפרסומות הרבות המציפות את אתרי האינטרנט השונים ומחפשים תוכן מקצועי שיעניק להם ערך מוסף. הסטארטאפים הישראלים OutBrain ו-Taboola (ששווי כל אחת מהן מעל מיליארד דולר כיום) זיהו את הדרך האטרקטיבית ביותר לפנות לגולשים.
תסכימו אתנו שבמידה ונתקלתם בכתבה מקצועית שהתפרסמה בפורטל מוכר ובה המלצה על המוצרים והשירותים הרלוונטיים אליכם, ככל הנראה הייתם מבררים על המוצר? זוהי בדיוק הגישה של פלטפורמות לקידום תוכן שזכו להצלחה כה גדולה בעולם.

באילו אתרים הפרסום ב-Outbrain וטאבולה עובד?

אווטבריין וטאבולה רכשו שטחי פרסום בפורטלים המשלבים תוכן חדשותי, בלוגים ואתרים פופולריים בהם יש תנועת גולשים גדולה, ביניהם: Ynet, The Marker, Globes, Calcalist, ONE, Mako, NRG ועוד.
שיטת התמחור היא בשיטת PPC – Pay Per Click, ממש כמו שיטת התמחור במערכת הפרסום של Google AdWords, בה הלקוח משלם אך ורק עבור הקלקה על המודעה וכניסה לכתבה עצמה.
שירותי אווטבריין וטאבולה – מה הם כוללים?
כתיבת תוכן מקצועי שיקנה ערך מוסף ללקוחות וישלב תכנים שיווקיים סמויים.
פתיחת קמפיין בפלטפורמה המתאימה והעלאת התוכן בפלטפורמות האטרקטיביות עבור הלקוח.
ניהול קמפיין ויצירת AB Testing לצורך שיפור התוצאות.
יצירת פניות מלקוחות.
מדידה וניתוח של הנתונים.
הפקת דו”חות ללקוחות.
שירותי אווטבריין וטאבולה עשויים להיות אפקטיביים למגוון רחב של עסקים, בעיקר, עסקים בהם קהל הלקוחות דורש מידע מקצועי והמלצות מקצועיות.

האם שירותי אווטבריין וטאבולה מתאימים עבורכם?

לא יודעים האם הקמפיינים מתאימים עבור השירות שאתם מציעים? אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולקבל שיחת ייעוץ חינם בה נבחן את אסטרטגיית הפרסום המתאימה ביותר עבורכם.
אנו ב-Quanet מומחים במגוון שיטות שיווק דיגיטליות ויצירת אסטרטגיה דיגיטלית שתוביל אליכם מקסימום פניות מלקוחות במינימום תקציב. צרו אתנו קשר דרך אתר האינטרנט או באמצעות הטלפון.