פרסום ביוטיוב

Youtube נחשבת לרשת החברתית השנייה בגודלה בעולם בה נצפים מאות מיליוני סרטונים מדי יום!

רשת Youtube מאפשרת לבעלי העסקים להציג פרסומים בנוגע לשירותים שלהם, להסביר על המוצרים השונים או לייעץ לקהל הגולשים בנושאים השונים הרלוונטיים לעסק. פרסום ביוטיוב הוא מרכיב מהותי בתמהיל השיווק של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים בדיוק כמו שיווק בפייסבוק.

מהן האופציות לפרסום ב-Youtube?

רשת Google רכשה את Youtube לפני מספר שנים ומאפשרת כיום לקדם את הסרטונים הן בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של Google והן במנוע החיפוש של Youtube. לאורך השנים, מאות מפורסמים פרצו דרך Youtube והגדילו את המכירות שלהם באמצעות סרטונים וויראליים ותהליך פרסום נכון ברשת.

נראות שיווקית

Google AdWords הוא הכלי האפקטיבי ביותר בו תוכלו לקבל חשיפה ומיתוג ולגייס לקוחות חדשים.

קידום ממומן ב-Youtube.

דרך המערכת של Google AdWords תוכלו להציג את הסרטונים שלכם בפני קהל לקוחות פוטנציאליים ובפני אנשים שהתעניינו בעבר בשירות שלכם או ביקרו באתר האינטרנט שלכם – קמפיין שיווק מחדש – Remarketing.
ppc - קמפיין |quanet

``קידום סרטון ב-Youtube לתוצאות החיפוש ב-Google``.

האם נתקלתם אי פעם בסרטון באחת מתוצאות החיפוש? מעטים יודעים כיצד לקדם סרטונים ב-Youtube בתוצאות החיפוש, אך למעשה זה אפשרי בהחלט! באמצעות שיוך תגיות ובחירת מילות מפתח מתאימות, תוכלו להוביל את הסרטון שלכם לתוצאות החיפוש הראשונות ב-Google.

קידום ברשת Youtube.

בהעלאת הסרטונים השונים ל-Youtube ניתן להגדיר מילות מפתח, תגיות, Title ו-Descriptions שונים ובכך לקדם את הסרטון שלכם ישירות בתוך Youtube ולגרום ליותר ויותר אנשים להיחשף אליו. כמו כן, ניתן לשווק את הסרטון במגוון פלטפורמות שונות ברשת כך שיזכה לצפיות רבות.

Quanet מלווים אותך לאורך כל הדרך עד לסגירת העסקה עם הלקוח

אנו ב-Quanet מומחים בניהול קמפיין ממומנים ב-Google AdWords. בעזרת ניהול קמפיין בצורה מקצועית, התאמת מילות המפתח, הצעת המחיר הרצויה וניהול נכון של תקציבי הלקוח, אנו מלווים את לקוחותינו עד לסגירת העסקה.

מעקב תוצאות ברמה היומית, מעקב המרות לצורך שיפור הקמפיין ושירות מקצועי יסייעו לכם לחסוך עלויות רבות בקמפיינים הממומנים שלכם ויפיקו עבורכם את התוצאות הטובות ביותר.

adwords-logo

מדוע פרסום ב-Youtube כל כך חשוב?

סרטונים הפכו בשנים האחרונות לוויראליים ולכלי הפרסום החזק ביותר, וההערכות הן, שעולם הפרסום עשוי להתבסס על סרטונים בשנים הבאות. פרסום בסרטון לרוב זוכה ליותר צפיות ותשומת לב של גולשים, נחשב לאמין יותר בפני הלקוחות ומאפשר לכם להציג את המוצרים שלכם בצורה המתאימה עבור אופי העסק שלכם.

מעוניינים שהסרטון שלכם ייחשף בפני לקוחות פוטנציאליים? השאירו פרטים באתר האינטרנט שלנו או התקשרו וקבלו מאתנו ייעוץ חינם ומקיף על הפרסום ב-Youtube והאסטרטגיה המתאימה ביותר לפרסום העסק שלכם ברשת האינטרנט.