פרסום בלינקדאין

לינקדאין היא הרשת החברתית העסקית הגדולה בעולם המונה למעלה מ-400 מיליון משתמשים ברחבי העולם ויותר מ-1.4 מיליון ישראלים חברים בה. בחודש יוני 2016, נרכשה חברת לינקדאין על ידי מיקרוסופט במחיר של כ-26 מיליארד דולר. הרשת מאפשרת לבעלי עסקים לייצר קשרים עסקיים באמצעות הפלטפורמה ועבור העוסקים במקצועות השונים היא מהווה פוטנציאל אדיר לצמיחה ברשת.

instagram logo

איך עובד פרסום בלינקדאין?

ברשת לינקדאין מגוון רחב של אפשרויות פרסום ויצירת קשרים עסקיים שעשויה להוביל לפניות לקוחות, מיתוג ושיתופי פעולה לבעלי העסק.

ניהול עמוד עסקי

בדומה לרשת Facebook, רשת לינקדאין מציעה פתיחת עמוד עסקי, בו ניתן לפרסם תכנים שונים ולקדם פוסטים בפני קהל לקוחות פוטנציאלי.

יצירת קשרים עסקיים

מגוון רחב של מסלולי Primmum ברשת לינקדאין מאפשרים לבעלי העסקים לייצר שיתופי פעולה ולהיחשף בפני לקוחות פוטנציאליים.

היתרון הגדול של לינקדאין על פני שאר הרשתות החברתיות?

במידה ויש לכם פרופיל אישי בלינקדאין, ככל הנראה נוכחתם לעובדה שרשת לינקדאין מחזיקה במידע ופרטים מלאים על המשתמשים ברשת. כתוצאה מכך, אפשרויות הפרסום ממוקדות במיוחד וניתן לכוון את המודעות והפרסומים השונים באמצעות מיקוד שמתבסס על מקצועות, עיסוק, לימודים, אזורים גאוגרפיים, מקום עבודה, הכשרות, מין, וותק ותפקידים.

בחודשים האחרונים פתחה רשת LinkedIn את האפשרות לפרסום בשפה העברית.
לינקדאין היא ללא ספק פלטפורמה המתאימה למגוון רחב של תחומים ועשויה לייצר שיתופי פעולה רבים עבור בעלי עסקים ונותני שירותים שונים.

Quanet – הדרך שלך לשווק את העסק עם הלקוחות העסקיים

אנו ב-Quanet מומחים בשיווק ברשתות חברתיות השונות וברשת LinkedIn. באמצעות פתיחת עמוד עסקי ברשת, ניהול המוניטין האישי של בעלי העסקים, עריכת הפרופיל וניסוח נכון לפניות ממוקדות ומיקוד לקהל יעד רלוונטי.

לא בטוחים איזה פלטפורמה היא המתאימה ביותר עבור העסק שלכם?
אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולקבל במתנה אבחון וייעוץ ראשוני בחינם!
באמצעות שאלון אפיון קצר נוכל להמליץ לכם על אפיקי הפרסום הכדאיים ביותר עבור העסק שלכם והיכן בדיוק נוכל לאתר את לקוחותיכם בעסק.

השאירו פרטים בטופס או התקשרו לקבלת מידע נוסף.