פרסום בוויז

כולנו שמענו על החברה הישראלית שעשתה אקזיט ונרכשה על ידי ענקית החיפוש Google בסכום דמיוני של כמעט מיליארד דולר. סקר שנערך בארה”ב הציג שליותר מ-82% מהנהגים יש את אפליקציית Waze בטלפון הנייד שלהם, וכך גם במדינת ישראל.

אפליקציית Waze מאפשרת לכם להציג את השירותים שלכם בפני לקוחות הקרובים לבית העסק שלכם. כך למשל, במידה ויש לכם מסעדה, חנות בגדים או כל חנות אחרת תוכלו לפרסם בפני לקוחות ברדיוס מסוים שבקרבת בית העסק ולהציג בפניכם פרסומים שונים על מבצעים שימשכו אותם לחנות.

instagram logo
פרסום-באינסטגרם

לאילו סוגי עסקים פרסום בוויז עשוי להיות אפקטיבי?

הפרסום ב-Waze מתבסס על לוקליזציה ואפקטיבי במיוחד לעסקים המציעים שירותים בבית העסק עצמו. כך למשל, עסקים בתחום המזון, חנויות אופנה, תכשיטים, רהיטים וחנויות סטטיות עשויות להרוויח כתוצאה מהפרסום ב Waze.

אילו מודעות כדאי לכתוב בכדי למשוך אנשים לחנות?

על מנת שתוכלו למשוך אנשים לבית העסק שלכם באמצעות האפליקציה Waze מומלץ להעניק הנחה או הטבה כזו או אחרת שתפורסם בפני הגולשים. כך למשל, “10% הנחה” או “מבצע” עשוי למשוך את הגולשים. כמו כן, עליכם לתכנן היטב כמה ק”מ מבית העסק כדאי לכם לפרסם.

כחלק מתהליך הפרסום באפליקציית Waze תוכלו לפרסם תוכן לצד גרפיקות ולבחור את הרדיוס בו הנכם מעוניינים להציג את הפרסומות השונות. עיקרון הלוקליזציה אמנם אינו יכל לפלח עבורכם את הפרופיל של המשתמש על פי תחומי עניין, אך עשוי להוביל אליכם לקוחות פוטנציאליים שבקרבת החנות.

כמו כן, יש לזכור כי אפליקציית Waze ככל הנראה מותקנת אצל ילדים מעל גיל 17 בעלי רישיון נהיגה.

Quanet – הדרך שלך לפרסם את העסק.

חברת Quanet מומחית באסטרטגיית שיווק דיגיטלית. באמצעות אפיון מדויק עם הלקוח נוכל להציג עבורכם את הפלטפורמות הכדאיות ביותר לפרסום ולבחון את האפקטיביות של אותן הפלטפורמות

רוצים לדעת איזה פלטפורמה מתאימה ביותר לפרסום העסק שלכם?
 אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר האינטרנט וליצור אתנו קשר באמצעות הטופס או באמצעות מספר הטלפון ונעניק לכם ייעוץ ראשוני ואבחון העסק בחינם שלאחריו נוכל להציג בפניכם את הפלטפורמות העדיפות לפרסום העסק שלכם.