שיווק בפייסבוק

רשת Facebook היא הרשת החברתית הגדולה בעולם

ב Facebook רשומים למעלה מ1.4 מיליארד משתמשים ברחבי העולם, וביניהם, יותר מ-4 מיליון ישראלים. שיווק בפייסבוק נמנה בין הכלים הפופולריים ביותר לפרסום עבור בעלי העסקים והחברות השונות וברחבי מדינת ישראל קיימים למעלה מ-100,000 עמודים עסקיים.
קידום בפייסבוק משלב מגוון רחב של אלמנטים ויוצר את התדמית והמודעות בקרב האוכלוסייה למותג. דרך הפייסבוק ניתן לקבל “לידים” מלקוחות המעוניינים בשירות, לענות על שאלות הגולשים, לחשוף את המוצרים השונים בפני לקוחות פוטנציאליים ועוד. איך עושים זאת בדרך הנכונה?

מה כולל שירות שיווק בפייסבוק ?

מימון פוסטים בפני קהל לקוחות פוטנציאלי

באמצעות כלים מתקדמים (Ads Manager ו-Power Editor) תוכלו להכווין את הפרסומים שלכם בפני לקוחות פוטנציאליים ולהגדיל את הסיכויים לפניות של לקוחות דרך עמוד הפייסבוק. הכלים המתקדמים מאפשרים לכם לפלח את קהל היעד ולחשוף את הפרסומים רק בפני אנשים המתעניינים בשירותים שלכם.


קמפיין לידים

אופציה חדשה שפייסבוק הוציאה לא מזמן, היא ניהול קמפיין לידים שבאמצעותו ניתן לקבל פניות של לקוחות אשר מתעניינים בשירותי החברה.
ppc - קמפיין |quanet

בניית עמוד עסקי בפייסבוק

עמוד עסקי למעשה ניתן לפתוח בחינם, אך על מנת לייצר קהל עוקבים רלוונטי, עליכם להציג את השירותים בצורה המקצועית ביותר באמצעות גרפיקות מתאימות, תמונת פרופיל איכותית ותוכן איכותי שיסביר על השירותים שאתם מציעים.

ניהול פוסטים ופרסומים בעמוד

על מנת לייצר קהל עוקבים, עליכם לתפעל את העמוד בצורה המתאימה, כזו שלא תטריד את הגולשים ותגרום להם להפסיק לעקוב אחר הפרסומים. יצירת פוסטים קריאטיביים שמעוררים תגובות ומעורבות של גולשים, שילוב תמונות, גרפיקות, סרטונים ותכנים וויראליים אחרים, עשויים להוביל לקהל רב של גולשים שעוקבים אחר העמוד ולייצר פניות מלקוחות.


תדמית, חשיפה, פניות ומענה ללקוחות

adwords-logo

חברת Quanet מתמחת בניהול עמודי פייסבוק לחברות, אנשי מקצוע ומותגים גדולים בארץ. באמצעות יצירת מודעות קריאטיביות, ניהול נכון ופילוח וניתוח של קהלי היעד באמצעות כלים מתקדמים, אנו יכולים להתחייב על תוצאות ללקוחותינו.

סרטונים הפכו בשנים האחרונות לוויראלים ולכלי הפרסום החזק ביותר. ההערכות הן, שעולם הפרסום עשוי להתבסס על סרטונים בשנים הבאות. פרסום ביוטיוב סרטון לרוב זוכה ליותר צפיות ותשומת לב של גולשים, נחשב לאמין יותר בפני הלקוחות ומאפשר לכם להציג את המוצרים שלכם בצורה המתאימה עבור אופי העסק שלכם.

יש לכם שאלות נוספות? פנו אלינו דרך האתר או באמצעות הטלפון וקבלו מאתנו ייעוץ מקצועי בנוגע לשיווק בפייסבוק.

לשירותים נוספים שאנו מציעים לחצו כאן