5 דרכים לשמור על מבקרים חוזרים

5 דרכים לשמור על מבקרים חוזרים

הרבה אתרים מוצלחים תלוי מבקרים חוזרים לתת דין וחשבון על חלק ארי של התנועה שלהם. מבקרים חוזרים הם יותר קלים להמיר לתוך ללקוחות משלמים בגלל לעתים קרובות יותר הם חוזרים לאתר, את האמון יותר שיש להם אתר. סוגיית האמינות פשוט נמסה. לפיכך, לשמור על המבקרים שלך חוזר לאתר שלך עם השיטות הבאות:

1) התחל בפורום, בצ’אט או זמנים

כשאתה מתחיל בפורום, בצ’אט או זמנים, אתה מספק את המבקרים במקום להשמיע את קולם ולתקשר עם חבריהם – כולם המבקרים באתר שלך. כמו שיחות לבנות, תחושה של קהילה תעבור גם והמבקרים שלכם יחזרו לאתר שלך כמעט באדיקות כל יום.

2) התחל יומן רשת (בלוג)

שמור עיתון מקוון, או הידוע יותר בכינויו בלוג, באתר שלך לעדכן אותה עם החדשות האחרונות על עצמך. בני אדם הם יצורים סקרנים והם ימשיכו עיניהם דבוקות לצג המחשב אם אתה מפרסם חדשות טריות לעתים קרובות. תוכל גם לבנות את האמינות שלך כמו שאתה מוכיח להם כי יש גם אדם בחיים אמיתי מאחורי האתר.

3) ביצוע סקרים או סקרים

סקרים הם צורות אחרות של האינטראקציה שאתה בהחלט צריך לשקול להוסיף לאתר שלך. הם מספקים דרך מהירה עבור מבקרים ולהביע את דעתם ולהיות מעורב באתר האינטרנט שלך. הקפד לפרסם או סקרים שרלוונטיים מאוד לשוק היעד של האתר שלך כדי לשמור אותם מעוניין לברר לגבי התוצאות.

4) חזקי חידות, חידונים ומשחקים

תאר לעצמכם כמה עובדי משרד רבים להתמהמה בעבודה כל יום, ואתה תהיה מסוגל לאמוד כמה אנשים ישמרו ביקור באתר שלך אם אתה מספק דרך מעניינת או ממכרת מאוד של בידור. אתה גם יכול לקיים תחרויות להעניק לזוכת ציון הגבוהה כדי לשמור על אנשים ברציפות מנסה להרוויח את הפרס.

5) עדכון תדיר עם תוכן חדש

עדכן את האתר שלך לעתים קרובות עם תוכן חדש, כך שכל זמן המבקרים שלך יחזרו, יהיה להם משהו לקרוא באתר שלך. זוהי השיטה הידועה ביותר והיעילה ביותר למשוך מבקרים חוזרים, אבל זה גם הכי פחות בצע אחד בגלל העצלנות של מנהלי אתרים. אף אחד לא רוצה גלישה באתר זה נראה אותו הדבר יותר מעשר שנים, כדי לשמור את האתר שלך מעודכן עם עקיצות טריות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *